Şehirler Arası Nakliyat

Halkalı Nakliyat, eşyalarınızı profesyonel şekilde taşıma ve depolama sürecinde sizleri yalnız bırakmamaktadır.

Günümüzde çok fazla nakliyat firması mevcut. Sizlerin en çok merak ettiğiyse İstanbul nakliyat fiyatları ne kadar? Fiyatların sürekli değişiyor olması ve sabit kalmaması bir sorun. Firmaların araç tercihleri, yakıt gibi bazı etkenler fiyatları etkiliyor.

Halkalı Nakliyat, eşyalarınızı profesyonel şekilde taşıma ve depolama sürecinde sizleri yalnız bırakmamaktadır. Taşımacılık sektöründe depo hizmetleri için bir standart yok. Bundan dolayı firmamız güvenle eşyalarınızı bırakabileceğiniz özel alanlar oluşturdu. Depo, şehirler arası ve İstanbul içi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Halkalı Nakliyat eşyalarınızı profesyonel, güvenilir, titiz ve hızlı bir şekilde taşımacılığını gerçekleştirmektedir.

Firmamız şehirler arası, şehir içi, Avrupa ve Anadolu yakasına hizmet vermektedir. Eğer ofis, ev, işletme veya otel gibi yerlerinizde taşınma hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nakliyat fiyatlarının belirlenmesi için gerekli bilgileri vermeniz gerekmektedir. Aynı zamanda eşyalarınız için bir ekspertiz gönderip kontrol yapılması gerekmektedir. Daha sonra yapılan işlemlerde nakliyat fiyatları ve diğer detaylar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Fiyat ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Halkalı Nakliyat 1995’de kuruldu. Öncelik olarak kalite, güven ve müşteri memnuniyetini esas alan firmamız, daima titiz ve hızlı hizmet vermektedir. Nakliyat sektörüne adım attığımız günden bu yana her zaman hizmet kalitemizi arttırmaya gayret gösterdik. Diğer firmaların aksine sektörde uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Bu sayede tecrübe deneyim sahibi edinerek müşterilerimize kaliteli hizmet vermek kolaylaşıyor. Sektöre adım attıktan sonra verdiğimiz hizmetlere araç sayımızı yükselttik ve bölgelerimizi genişletmeyi başardık. İstanbul merkezli firmamız ülkemizin her bölgesine güvenilir ve kaliteli hizmetler sunmaktadır.

İstanbul evden eve nakliyat sürecinde evlere ücretsiz bir keşif desteği sunulmaktadır. Yalnızca evler için değil ofis, büro ya da cafe için taşınma işlemlerinde uzman bir ekip tarafından ön izlenme sağlanmaktadır. Ön izlenmenin hemen sonrasında taşınma işlemleri detayı bulunan bir plan hazırlanmakta, nakliyenin her adımı bu plana uygun yürütülmektedir. Son model teknolojik araçlar ve ekipmanlar ile taşınan eşyalarınız emin ellerdedir. Bir evden başka bir eve taşınan eşyaların montaj işlemleri de firmamız teknik ekibi tarafından hızlı bir şekilde yapılmaktadır.