Kurumsal Taşımacılık

Halkalı Nakliyat firmaları ile farkımız her zaman sektörde öncü taşımacılık hizmeti vermesidir.

Halkalı Nakliyat firmaları ile farkımız her zaman sektörde öncü taşımacılık hizmeti vermesidir. Evden eve nakliyat dışında banka, postane, hastane ve ofis gibi yerlerin taşımacılığını üstlenmiş, kurumsal hizmet vermekteyiz. Evden eve, ofis, hastane, banka gibi kurumsal firmalara taşıma hizmeti veriyoruz. Eşyalarınız alınmadan önce tek tek kayıt alınıyor ve bir belgesi sizde kalıyor. Bu sayede eşyaların kayıp olma ihtimalini sizlerin içi ferah olması için kaldırıyoruz. Eşyalarınız profesyonel ekibimiz tarafından özenle paketliyor.

Kirada oturanlar ve genelde ofis iş yeri sahipleri için taşınmak büyük bir sorun. Son zamanlarda gerçekleşen kentsel dönüşüm projeleri ile birlikte bu ihtiyaç artmaya başladı. Tabi ki taşınmak için iyi bir nakliyat firmasına ihtiyacınız var. Sizler için bütün taşıma işlemlerini en hızlı şekilde bitirmek için buradayız. Eşyalarınızı özenle paketleyip taşıma işlemini profesyonel ekibimizle titiz ve güvenilir şekilde sağlıyoruz. 1995’den beri sektörde tecrübeli ve güvenilir öncü firmayız. Sizde taşınma işleminizi en hızlı ve yorulmadan bitirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Her insan hayatında en az bir kez taşınmıştır. Kimileri ise tayin ve memuriyet gibi nedenlerle sık sık taşınmak zorunda kalıyor. Kimileri de taşınma işleri ile asla uğraşmaz çünkü profesyonel bir nakliye firması ile çalışıyordur. Eğer modern ve profesyonel firmaları halen tanımıyorsanız, taşınmadan önce mutlaka bilgi sahibi olun.

Nakliye firmaları beklenenden daha fazla hizmet sunmaya başladı. Nakliyat deyince aklınıza sadece birkaç taşıyıcı eleman ve bir kamyon gelmesin. Nakliye planlı çalışma sistemlerine sahip olan evden eve nakliyat firmaları artık daha profesyonel. Bir taşınma sürecinde aklınıza gelebilecek A’dan Z’ye her aşamayı düşündük ve çıkan sorunlara karşı çözüm üretmeye devam ettik. Gerekli olan tüm donanım , önlemleri alan nakliye firması için zamanlama ve güvenlik çok önemli. Elbette ki müşteri memnuniyeti önce geliyor. Taşınmak gerçekten kolay mı ve nakliye firmaları gerçekten her işi kendisi yapıyor mu? Gibi kafanızda soru işaretleri beliriyorsa size nakliye firmalarının nasıl çalıştığından bahsedelim. Son teknolojik cihazlarımızla en iyi şekilde hizmet vermeye hazırız. Kurumsal ve diğer çalışmalarımız hakkında fiyat veya daha fazla bilgi edinmek isterseniz arayabilirsiniz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat 

Halkalı Nakliyat ile güvenli, hızlı taşımacılık hizmeti alabilir ve uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Halkalı Nakliyat Firması Seçimi

Nakliyat firması seçimini yaparken birçok kritere dikkat etmelisiniz. Nakliyat firmasının kurumsal bir yapıda olup olmaması son derece önemlidir. Konutlardan alınan eşyalarınızın gideceği yere gönderilmesi esnasında sorunsuz bir süreç geçirmesi için alt yapıya önem verilmesi gerekir. Firma olarak, genelde başarılı bir şekilde hizmet verilmesi için çalışmalar yürütmekteyiz. Personel titizliği, araç bakımı, muayenede periyodik aksamaların olmaması gibi durumlara önem veriyoruz. Nakliyat işlemlerinin güven doğrultusunda gerçekleşmesi gerektiğinin bilincindeyiz. Bu durum, gelecek dönemlerde sizlerin iyi hizmet almaya devam etmesi için son derece önemlidir.

Halkalı Nakliyat Firmaları

Halkalı Nakliyat firması seçerken kendi taleplerinizi bilmeniz işin büyük oranda başarılı biçimde sonlanmasını sağlar. Yani taşıma işlemlerinde sigortalı nakliyat isteniyorsa buna göre firmamıza başvuru yapmalısınız. Bir işletme açısından taşınacak malzemelerde bir zarar olursa bunun karşılığının ödenmesi önemlidir. Örneğin, bir kıyafet mağazasının malzemeleri nakliyat firmasına verildiğinde sigorta yapılmamışsa ve yolda deprem, kaza,  sel, çığ düşmesi ve kaya düşmesi gibi durumlar olursa, zarar karşılanmaz ve firma bütçesi etkilenir. Bunu engellemek için sözleşmeli şekilde sigorta yaptırmalı, ücretsiz ekspertiz ile listeler halinde başta ve sonda sayım oluşturmalısınız. Bize başvuru yaptığınızda sigorta isterseniz,  anlaşmalı bir firma ile süreç tamamlanmaktadır.

Paketleme İşlemleri Nasıl Oluyor?

Paketleme işlemleri, evden eve nakliye hizmetlerinde son derece önemlidir. Ama bu durum araç içi yerleşimdeki önemi ve malzemelerin doğru şekilde nakledilmesini ifade eder. Vitrin camları, türlü sökülmesi gereken alanlar, malzemeler,   ev içerisindeki, iş yeri bünyesindeki türlü parçalanması gereken malzemeler özenle sökülerek sarılmaktadır.

Paketleme için bazı müşterilerimizin zamanı olmadığı için bizden ek hizmet talep edebilir.  Ama iş nedeniyle paketlemeye zaman bulamayan kişiler bunu bizden talep edebilir. Dolayısıyla araç içi yerleşim de öncesinde detaylı bir paketlemenin önemi çok büyüktür. Nakliye hizmeti almadan önce eşya özelliklerindeki ek durumları da mutlaka bize iletmelisiniz.

Bir Firmanın Kurumsal Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Evden eve taşımacılık hizmeti alırken kurumsal bir firma olup olmadığını anlamak için dikkat edilmesi gereken bazı detaylar vardır.

Kurumsal firmalarda saat açısından verilen söz tutulmalıdır. Yani bir firma belirli bir gün ve ortalama bir saat vermişse buna uygun bir çözüm bulunmalıdır.

Kurumsal firmalarda müşterilerin taleplerini karşılama çabası vardır. Yani çözüm odaklı bir hizmet anlayışı benimsenmelidir. Fakat taşımacılıkta bazı durumlar ve genel sektör kuralları gereği çözümlerde kısıtlamalar olabilir.Çünkü araçlarda taşınması gereken malzemeler de sınırlandırmalar vardır. Her malzeme keyfi olarak nakliye araçlarına yerleştirilemez. Örneğin gıda malzemeleri sadece belirli kuralları taşıyan araçlarda taşınıyor. Ayrıca ağırlık kapasitesi açısından da sınırlandırmalar vardır.

Halkalı Fabrika Taşımacılığı

Fabrikalar üretim alanları olarak dağıtım yapılacak merkezlerdir. Kurumsal açıdan fabrikadan çıkan malzemeleri, uygun nakliye ücretleri ile taşımaktayız. Fabrika taşıma hizmeti alırken senelik düzeyde anlaşmalar da yapabilirsiniz.  Halkalı, İkitelli civarından gelen başvurularınızı beklemekteyiz. Kurumsal açıdan en uygun şartlarda, zararsız şekilde ve malzeme kapasitesi ile nakliye aracı özelliklerinin uyumuna da göre işlemler sürdürülmektedir. Üretilen malzemelerde büyük ağır araçlar için parça taşıması da yapılabilmektedir. Fabrika taşımacılığı ücretleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.Sizlere fiyat verilirken ne tür ayrıntılar varsa detaylıca görüşmeler gerekmektedir.  Kurumsal yapımız her zaman size uzun vadeli memnuniyet amaçlamaktadır.