İstanbul Evden Eve Nakliyat

Halkali Nakliyat firmamız geçmişten günümüze mutlu müşteri referansı bırakmayı misyon edindi.

Halkali Nakliyat firmamız geçmişten günümüze mutlu müşteri referansı bırakmayı misyon edindi. Sürekli gelişen ve yenilenen bir oluşuma sahibiz. Hizmet bölgelerimizin Türkiye içinde bir sınırı yok. İstanbulun hem Anadolu hemde Avrupa yakasına hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda İstanbul tüm ilçeleri ile birlikte Türkiye’nin her iline hizmet vermekteyiz.

Firmamızile eşyalarınız artık emin ellerde. Her daim kaliteli bir hizmet alacağınız, bir firmayla karşılaştığınız için de çok şanslısınız.

Bizi arayıp nakliye işleminiz olduğunu söylediğinizde, evinize ücretsiz ekspertiz için bir ekip yolluyoruz. Eşyalarınızın gerekli incelemelerini yapıp, size bir fiyat söylüyorlar. Fiyatta anlaşırsak da gün belirleyip, o tarihte evinize geliyoruz.

Nakliyat fiyatları düşündüğünüz gibi sizi zorlayacak miktarlar asla değildir. Bu konuda içinizin tamamen rahat olmasını isteriz. Ne kadar çok eşyanız olursa olsun, sizleri üzmeyecek fiyatlar söyleyeceğiz.

Taşınma günü geldiğinde de uzman ekip arkadaşlarımızla evinize geliyoruz. Ambalajlama ve paketleme yaptıktan sonra da eşyalarınızı yeni evinize güvenle götürüyoruz.