Hizmetlerimiz

Uzman ekibimiz İstanbul İçi Nakliyat tarafından gerçekleştirilecek olan evden eve taşımacılık hizmeti. T

Uzman ekibimiz İstanbul İçi Nakliyat tarafından gerçekleştirilecek olan evden eve taşımacılık hizmeti. Talep etmeniz halinde belirttiğiniz adrese ulaşıyor. Ekibimiz gerekli çalışmaları başlatıyor. Çok kısa süre içerisinde eşyaların hazırlanmasını ve belirtilen adrese güvenli şekilde taşınabilmesi için ambalajlı paketleme işlemi yapılacaktır. Fiyat ve detaylı bilgi için arayabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası tüm ilçelere hizmet veriyoruz. Eşyalarınız güncel teknolojik cihazlarımızın ve ekibimizin yardımıyla paketleyip taşınmaya hazır halde olur. Halkalı ilçesinde ki tüm firmalara göre çok uygun fiyata garantili ve hızlı taşımacılık hizmeti sağladık. Taşımada yalnızca eşyaların zarar görmemesi değil taşınması gereken belge ve evrakların güvenilirliği de son derece önemli. Banka, hastane, ve resmi kurumların tamamı için kurumsal nakliye hizmetlerini firmamızdan gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Kurumsal eşya taşımış ve bu konuda uzmanlaşmış ekibimiz kurumsal taşımanın pratikliğini almış ve güvenle hizmet vermektedir.

Taşınmak istediğinizde en çok dikkat etmeniz gereken şey eşyaların zarar görmemesidir. Ekibimiz eşyalarınızı kayıt altına alıyor. Bu sayede kayıp ve kırılma gibi kötü etkenler ortadan kalkıyor. Ekspertizin gelmesinin amacı sadece fiyat değil eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek ve sigorta değerini tespit etmek. Taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını belirlemektir. Aynı gün içerisinde hızlı ve titiz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleştirilir. Eşyalar taşınırken en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biri eşyaları kolilere yerleştirmektir. Eşyaların büyüklüğüne göre uygun ebat ve yapıda seçilmesi gerekir. En çok çizilmeye ve kırılmalara karşı dikkat edilmesi gerektiğinden koliye yerleştirme işlemi çok önemlidir.