Hakkımızda

İstanbul Halkalı Nakliyat, firmalara taşıma konusunda gelişmiş teknoloji yöntemleriyle hizmet sunan, lojistik sektöründe son derece güvenilir ve profesyonel taşımacılık firmasıdır

İstanbul Halkalı Nakliyat, firmalara taşıma konusunda gelişmiş teknoloji yöntemleriyle hizmet sunan, lojistik sektöründe son derece güvenilir ve profesyonel taşımacılık firmasıdır. Halkalı Nakliyat Evden Eve 1995’den beri hizmet veriyor. Taşımacılıkta eşyaların zarar görmemesi ve güvenilirlik çok önemlidir. Taşımada yalnızca eşyaların zarar görmemesi değil taşınacak belge ve evrakların güvenilirliği de son derece önemli. Banka, hastane, işletme ve resmi kurumların tamamı için kurumsal nakliye hizmetlerini firmamızdan gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Kurumsal eşya taşımış ve bu konuda uzmanlaşmış ekibimiz kurumsal taşımanın pratikliğini almış güvenle hizmet vermektedir.

Fiyat ve detaylı bilgi için arayabilirsiniz.

İstanbul şehir içi veya şehirler arası evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetimizde ev eşyalarınızı çizilmeye ve darbelere karşı gerekli önlemleri almak firmamız için çok önemlidir. Evden eve nakliyat ve taşıma işleminde kullandığımız kaliteli ambalaj malzemeleri ve işinin uzmanı kadrolu personelimiz ile ev eşyalarınızın hasarsız ve çizik dahi olmadan yeni evinize nakliyat işlemini sigortalı ve firma güvencesi altında gerçekleştiriyoruz.

İstanbul ilçe ve semtlerinde ev eşyası taşımak için firmamıza ulaştığınızda firmamız yetkilisine eşyalarınız, bulunduğunuz katlar ve mesafe hakkında bilgi verdikten sonra ortalama bir şehir içi nakliye ücreti öğrenebilirsiniz. Size uygun bir gün ve saatte ekspertiz arkadaşımız evinize gelip eşyalarınızın tespitini yapıp etüt ettikten sonra nakliye ücretini size bildirmektedir.

Firmamız eşya taşınmasında bu zorlayıcı ve zahmetli işi. Hem çalışanlar hem taşınan müşteri ve ayrıca eşyalar için tamamen zahmetsiz ve güvenli hale getirmektedir. Halkalı nakliyat firmaları arasında seçkin yere sahip olan firmamız her zaman ileriyi görüp geleceğin ihtiyaçlarını şimdiden temin ederek yük asansörlü evden eve nakliyat araçlarını bünyesine katıp siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Misyonumuz

Misyonumuz, taşımacılık sektöründe firmamızı sürekli geliştirmek. Son teknolojileri takip etmek ve böylece müşterilerimize tüm araştırmalarımızdan fayda sağlamaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, Türkiye’de kurumsal marka isimleri ve İstanbul için tercih edilen taşımacılık yerlerinden biri olmaktır.

Halkalı Nakliyat Evden Eve

  • İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasına hizmet.
  • Son teknoloji cihazlarımızla sorunsuz mutlu müşteri referansı.
  • Taşınma gerçekleşmeden önce eşyalarınız kayıt altına alınır ve aracımızdan indirilirken kontrol edilir.
  • Banka, ofis ve hastane gibi tüm kurumsal firmalarla hizmet vermiş ve uzmanlaşmış.