Halkalı Soyak Nakliyat

Altınşehir evden eve nakliyat

İstanbul Halkalıda profesyonel hizmet veren Halkalı Soyak Nakliyat firmamız sizler için daima güvenli, sigortalı ve hızlı taşımacılık hizmeti vermektedir.

İstanbul’un güzide şehri olan Halkalı’da oturuyorsanız ve Halkalı nakliyat hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız sizler için buradayız. Ev, ofis, işyeri veya kurumsal firmanızı için taşıma hizmeti ihtiyacı duyduğunuzda sizler için özel yetiştirilmiş profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek işlem sitemizin iletişim numarasını arayarak bizlere ulaşmak olacaktır. Karşınıza çıkacak ekxpertiz konusunda yetiştirilmiş personelimiz sizlerin taşınacak eşyalarınız hakkında bilgi alacak, gerekirse keşif ekibi yollayacak ve size bu semtte bulabileceğiniz en ekonomik fiyatı verecektir.

Nakliyat Hizmetimizde Fiyatlandırma

Ekspertiz ekibimiz fiyat verirken taşınacak eşyaların miktarı, taşınacak yerlerin katları ve Halkalı asansörlü taşıma hizmetine ihtiyaç duyulup duyulmadığına göre bir değerlendirme yaparak sizlere uygun nakliye fiyatı verecektir. Halkalı nakliye fiyatı verecek ekibimizden fiyat aldıktan sonra daha önce aldığınız fiyatlarla karşılaştırdığınızda en uygun fiyat olduğunu sizde göreceksiniz. Çünkü prensibimiz fiyattan önce müşteri memnuniyetidir. Size taşıma hizmeti verip memnun etmemiz bize yeni müşteriler getirecektir. Bu doğrultuda hem fiyat hem işimiz konusunda daima sizleri memnun etmek ilk düşüncemizdir.

Halkalı Soyak Nakliyat Profesyonel Ekibi

Yılların vermiş olduğu tecrübeyi kullanarak çalışan personelimizi gerek müşteri ilişkilerinde gerekse taşıma hizmetinde özel yetiştirmekteyiz. Çünkü Halkalı  evden eve nakliye hizmetinde eşyalara zarar vermeden taşımak son derece önemlidir. Ekibimiz hangi eşyanın zarar verilmeden nasıl taşınması gerektiğiniz çok iyi bilmektedir. Öncelikle donanımlı ekipmanları ile dolaplarınızı, koltuklarınızı, yatağınızı vs sökülmesi gereken parçaları incelikle söküp parçalar halinde birbirinden ayırır ve hangi parçanın neyle sarılması gerekirse ona göre paketlemeye geçer. Kimi eşya havalı baloncukla sarılırken kimi eşyanız battaniyelerle sarılır ve taşıma esnasında çizik almaması veya kırılmamasını sağlar.

Taşıma Hizmetinde Hızlı Çalışma Prensibimiz

Taşımaya hazır hale gelen parçalar yeterli sayıda buluna ekibimizle hızla taşınarak araca düzenli bir şekilde istif edilir. Eşyalar arasında hiç boşluk bırakılmaz ki hareket halindeyken eşyalar birbirine çarpıp zarar görmesinler. Araca yerleştirilen eşyaların tamamı sigorta kapsamımızdadır. Bu nedenle en ufak hasar almadan eşyalarınızı taşıtmış olacaksınız. Araca yükleme işi bittikten sonra son bir defa ev kontrol edilir ve eksik bir şeyin kalmaması sağlanır. Yeni evinize getirilen eşyalarınızın hangisinin hangi odaya konması gerekiyorsa sizin tarifiniz doğrultusunda istenilen yerlere yerleştirilir. Sökülen takımlar tekrar monte edilerek kullanılmaya hazır hale getirilir. Halkalı nakliyat firmamızdan hizmet aldığınız taktirde sizlere verdiğimiz hizmetten memnun kalacaksınız ve telefonunuza firmamızı kaydedip eşinize dostunuza dağıtacaksınız. İlk hedefimiz sizlerin memnuniyetinizle işimizin ve müşteri potansiyelimizin gelişmesidir.

Nakliye Hizmetimizde Neler Var?

İster şehir içi ister şehirler arası evden eve taşıma bizim işimiz. Aynı zamanda ofis, otel, okul, panayır veya farklı işyerleriniz özenle ve Soyak nakliyat garantisiyle taşınmaktadır. Parça eşyalarınız var ve küçük bir araçla fazla masraf etmeden taşımak istiyorsunuz. Bunun içinde Halkalı Soyak Nakliyat firmamızı gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz. Küçük parça eşya taşımalarında küçük araçlarla gelerek taşıma masrafını minimum seviyeye düşürmekteyiz.

Taşıma esnasında eşyanız kırıldı eşya çizildi bunun için firmamız ne yapar? Bu durum pek karşılaşmadığımız bir durum. Çünkü ekibimiz tecrübeli olduğu için asla hasar vermez. Ama yinede böyle bir sorunla karşılaştığınızı varsayarasak zararınız neyse kesinlikle zararınız firmamız tarafından karşılanır. Sizlere daima kaliteli ve profesyonel hizmet vermekten onur duymaktayız. Bu nedenle sitemizin iletişiminden bizi arayarak her türlü taşınma işinizi gönül rahatlığı ile firmamıza verebilirsiniz.