İstanbul Ev ve Ofis Nakliye

İstanbul Nakliye fiyatları değişkenlik gösterebilir. Evinizin büyüklüğü ve nereden nereye taşıma istediğiniz bu konuda büyük etkendir

İstanbul Nakliye fiyatları değişkenlik gösterebilir. Evinizin büyüklüğü ve nereden nereye taşıma istediğiniz bu konuda büyük etkendir. Aynı zamanda eşyalarınız ve almak istediğiniz hizmetin detayları da fiyatlandırma konusunda önemlidir. Firmamızın ücretsiz ekspertiz hizmeti bulunmaktadır. Dilerseniz bize Whatsapp, diğer numaralarımız veya mail adresimizden ulaşıp ücretsiz ekspertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Personelimiz siz aradıktan sonra gelip gerekli kontrolleri yaptıktan sonra size uygun fiyat teklifini sunar.

Eşyalarınızın başına herhangi bir şey gelme gibi bir mağduriyet durumu asla yaşamayacaksınız. Herhangi bir olumsuzlukla karşılaşırsanız diye sigorta hizmetimiz bulunmaktadır. Tüm eşyalarınızın sorumluluğunu biz almaktayız ve sorun olduğunda da sizlere ödeme gerçekleştirmekteyiz.

Halkalı evden eve nakliyat firması ile tanıştığınıza çok memnun kalacaksınız. Pişman olma gibi bir durum asla yaşamayacaksınız. Taşınma sürecinizin hiç bu kadar kolay olacağını düşünmemiş olacaksınız. Bundan sonraki her taşınma işleminizde de arayacağınız numara biz olacağız. Bizi aradığınızda fiyat vermemiz için eşyalarınızı görmemiz gerekiyor. Bu yüzden ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ekspertiz için personel geldikten sonra yapılan kontrollerle birlikte fiyat size en uygun fiyat teklifini sunabilir. Fiyatlandırma da eşyalarınızın adedi, büyüklüğü gibi etkenler önemli. Aynı zamanda eşyalarınız hangi araca yerleştirilecek, asansör kullanılacak mı gibi soruların cevabıyla fiyatlandırma yapılabilecek. Taşıma hizmeti almaya karar verdikten sonra hemen belirlediğiniz gün ve saatte işlemlere başlıyoruz. Öncelikle eşyalarınız tek tek kayıt altına alınıyor. Bu sayede eşyalarınızın herhangi bir zarar görme veya kaybolma ihtimali ortadan kalkıyor.